| Artikelnummer: | S-817B32AY-X |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | V |
| Teil der Beschreibung.: | V TO-921 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| S-817B32AY-X Einzelheiten PDF [English] | S-817B32AY-X PDF - EN.pdf |
IC REG LINEAR 3.2V 50MA SOT89-3
IC REG LINEAR 3.2V 50MA SOT23-5
IC REG LINEAR 3.2V 50MA TO92-3
IC REG LINEAR 3.2V 50MA TO92-3
IC REG LINEAR 3.1V 50MA TO92-3
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
S-817B33AUA-CWW-T2 V
SEIKO SOT153
IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3
V TO-921
IC REG LINEAR 3.1V 50MA TO92-3
IC REG LINEAR 3.2V 50MA TO92-3
SEIKO SOT-153
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT89-3
IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO92-3
V SOT-89-3