| Artikelnummer: | G2R-1-SDC24 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Omron Automation |
| Teil der Beschreibung.: | G2R-1-SDC24 |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
G2R-1-S-24VDC OMRON
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
OMRON DIP
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V
N/A New
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 230V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V