| Artikelnummer: | E-50-F2-351 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Ohmite |
| Teil der Beschreibung.: | E-50-F2-351 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
POTENTIOMETER 12.5W MODEL E
CARD GUIDE PRESS 5.5X0.078" BLK
LABEL ID PRODUCT
CARD GUIDE PRESS 5X0.078" BLK
LABEL ID PRODUCT
CONN T-ADAPTER 5P-5P M-F INLINE
NMEA MICRO-C EXTENSION CORD
CARD GUIDE PRESS NYL 5.5" BLACK
E-5089-001 PKC GROUP 2W 2.8MM MA
CARD GUIDE PRESS 5X0.078" BLK
NMEA MICRO-C EXTENSION CORD
E-5523-002 1.5mm Conn. w / CPA
CURRENT REGULATOR DIODES 100V 5.
FILTER 50A 100VDC