| Artikelnummer: | C160K22RE |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Ohmite |
| Teil der Beschreibung.: | C160K22RE |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
LABEL THERMAL TRANSFER ADH
LENS CLR ASYMMETRICAL ADH SCREW
C1608Y5V1H393ZT000N TDK
LENS ASSEMBLY LENA
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603
LENS CLEAR ELLIPTICAL/OVAL SCREW
LENS CLEAR 11DEG SPOT
CAP CER 0.47UF 25V Y5V 0603
LABEL THERMAL TRANSFER
TDK SMD
LENS CLR 123DEG/125DEG FLOOD SCR
LENS ASSEMBLY SHELLY
LENS CLEAR MEDIUM
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603
BASE PARTROUND1 POS53MM (D)5,5MM
LENS CLEAR 41DEG WIDE
CAP CER 0.47UF 50V Y5V 0603
CAP CER 0.22UF 25V Y5V 0603
CAP CER 0.22UF 50V Y5V 0603