| Artikelnummer: | LP2985ITL-1.8 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | NS |
| Teil der Beschreibung.: | NS BGA5 |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| LP2985ITL-1.8 Einzelheiten PDF [English] | LP2985ITL-1.8 PDF - EN.pdf |
LP2985ITLX-1.8 NATIONA
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5DSBGA
TI SOT23-5
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA
IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5
LP2985 150MA LOW-NOISE LOW-DROPO
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5DSBGA
IC REG LINEAR 5.7V 150MA SOT23-5
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
ns BGA
NS/TI SOT23-5
Son SOT23-5
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
TI SOT23-5
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
LP2985ITLX-3.0 NS
NS SOT23
IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5DSBGA