| Artikelnummer: | PV36Y502C01B00 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Murata Electronics |
| Teil der Beschreibung.: | MURATA DIP |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| PV36Y502C01B00 Einzelheiten PDF [English] | PV36Y502C01B00 PDF - EN.pdf |
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP