| Artikelnummer: | BZT52C2V7T1G 2.7V |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | SOD123 |
| Teil der Beschreibung.: | SOD123 ON |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| BZT52C2V7T1G 2.7V Einzelheiten PDF [English] | BZT52C2V7T1G 2.7V PDF - EN.pdf |
DIODE ZENER
Interface
ZENER DIODE SOD523 T&R 3K
SOD-123
DIODE ZENER 2.7V 100MW SOD523
SOD-123F, 500MW, 5%, SMALL SIGNA
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123F
ZENER DIODE SOD323 T&R 3K
ON/LRC S0D-123
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
BZT52C2V7T-7-F DIODES
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123F
BZT52C30-30V Original
SOD-123 30V 0.5W Diodes Zener
Diodes - Rectifiers - Single SOD
DIODE ZENER 2.7V 300MW SOD523
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323