| Artikelnummer: | AZ1086H-3.3 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | BCD |
| Teil der Beschreibung.: | AZ1086H-3.3 BCD |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| AZ1086H-3.3 Einzelheiten PDF [English] | AZ1086H-3.3 PDF - EN.pdf |
AZ1086H-2.5TRE1 BCD
AZ1086H-3.3TR BCD
IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO252-3
IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-3
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223