| Artikelnummer: | LTC1475CS8-3.3 MOS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | N/A |
| Teil der Beschreibung.: | LINEAR SOP-8 |
| Datenblätte: | None |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
IC REG MULT CONFIG INV 5V 8SOIC
IC REG MULT CONFG 5V 750MA 8MSOP
LTC1475CMS8-5#TR LINEAR
IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8SOIC
IC REG MULTI CONFG 3.3V 8SOIC
IC REG MULTI CONFG ADJ 8SOIC
IC REG MULT CONFIG INV 5V 8MSOP
LTC1475CS8-3.3 LT
IC REG MULT CONFG INV 3.3V 8SOIC
LTC1475CS8-5 LINEAR
IC REG MULTI CONFG 3.3V 8SOIC
IC REG MULT CONFG 5V 750MA 8SOIC
IC REG MULTI CONFG ADJ 8SOIC
LTC1475CS8 LT