| Artikelnummer: | LT1173CS8-12 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | N/A |
| Teil der Beschreibung.: | N/A |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| SOP8 | |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
IC REG BUCK BST 5V 1.5A 8SOIC
LT1173CN8-5 LT
LT1173CS8#TR LT
IC REG BUCK BST ADJ 1.5A 8SOIC
IC REG BUCK BST 5V 1.5A 8DIP
LT1173CS8 LT
LINEAR SOP-8
IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8SOIC
LT1173 - MICROPOWER DC/DC CONVER
IC REG BUCK BST INV 5V 1.5A 8DIP
IC REG BUCK BOOST INV 12V 8SOIC
IC REG BUCK BST ADJ 1.5A 8SOIC
IC REG BCK BST INV 5V 1.5A 8SOIC
IC REG BUCK BST 12V 1.5A 8SOIC
IC REG BCK BST INV 12V 1.5A 8DIP
IC REG BUCK BST 12V 1.5A 8SOIC
IC REG BUCK BST 5V 1.5A 8SOIC