| Artikelnummer: | CWR29KB334KCAC\W |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
CAP TANT 0.33UF 5% 25V 1005
CAP TANT 3.3UF 10% 25V 2010