| Artikelnummer: | MBR20H150G |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Teil der Beschreibung.: | MBR20H150G ON |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Paket | TO-220 |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| MBR20H150G Einzelheiten PDF [English] | MBR20H150G PDF - EN.pdf |
ULTRA LOW IR SCHOTTKY BARRIER RE
ISOLATION SCHOTTKY BARRIER RECTI
20A, 200V, SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
20A, 150V, SCHOTTKY RECTIFIER
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
VIS TO-220
DIODE SCHOTTKY 200V 20A TO220AB
DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO252
ON TO-220
DIODE SCHOTTKY
PANJIT TO-252
PANJIT TO-263
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB