| Artikelnummer: | 1.5SMC15AT3 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Teil der Beschreibung.: | TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC SMC |
| Datenblätte: |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Paket | Cut Tape (CT) |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Grundproduktnummer | 1.5SMC |
| 1.5SMC15AT3 Einzelheiten PDF [English] | 1.5SMC15AT3 PDF - EN.pdf |
TVS DIODE 12.8VWM 22.26VC DO214
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC DO214AB
TVS - Diodes SMC 12.8V 1500mW
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC SMC
TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
1500W, 15V, 10%, BIDIRECTIONAL,
TVS DIODE 3000W DO214AB SMC
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC SMC
TVS DIODE 3000W DO214AB SMC
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB
TVS DIODE 3000W DO214AB SMC
GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
TVS DIODE 3000W DO214AB SMC