| Artikelnummer: | LOK4240-2RLD-G |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | ABB Power Conversion |
| Teil der Beschreibung.: | LOK4240-2RLD-G |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
Board Connector, 16 Contact(s),
QC 4P M/MP STR 10/4 TO HAN ADPTR
116416404G2 W/ # 2 CONNECTOR GRO
BATT CHARGER ENCLOSED 12.8V 3.6A
BATT CHARGER ENCLOSED 24V 2A
STRAIGHT LINE ACTION CLAMP
RECEPT
PENDANT QUAD-TAP NEMAL5-1515A/12
1.5 -7V INPUT, 3 AMP, ULTRA LOW
AC/DC CONVERTER DIN RAIL
HIGH SPEED CMOS LOGIC 8-STAGE SY
BATT CHRGR ENCLOSED 51.4V 900MA
FOOT SWITCH, HARMONY, INDUSTRIAL
14451030402 W/IN2IN CONNECTOR 14
1163 REEL, #16 SPRG 324 SLIPR G-
SAFETY WARNING LIGHT BATT PWR
BATT CHARGER ENCLOSED 25.7V 1.8A