| Artikelnummer: | 70KMX35D15D15-801 |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | ABB Power Conversion |
| Teil der Beschreibung.: | 70KMX35D15D15-801 |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
4-BIT MAGNITUDE COMPARATORS 16-C
HARMONY XAC, PENDANT CONTROL STA
Bel Power Solutions 70KMX35D05D1
LMP7718 DUAL CHANNEL, 88 MHZ, PR
(2)DUP 15A/125V PORT OUTLT BX
ANGL PWR DIST BX 125V15A 6' W/GC
L16-20 RECEPTACLE ASSY TURNEX
IC CIRCUIT PROTECTOR 50V 2.5A TH
DSUB 9 P CRIMP G50 YLW CAD
HARMONY XAC, EMPTY PENDANT CONTR
FUSE CRTRDGE 250MA 125VAC/300VDC
BATTERY PACK FOR FLUOR. 120VAC