| Artikelnummer: | 456113/MS |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | MICROCHI |
| Teil der Beschreibung.: | 456113/MS MICROCHI |
| Datenblätte: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
|---|---|
| Serie | - |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Vorlaufzeit | 2-3days after payment. |
| Produkteigenschaften | Eigenschaften |
| Zahlungsmittel | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Versand per | DHL / Fedex / UPS |
| Hafen | HongKong |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
| 456113/MS Einzelheiten PDF [English] | 456113/MS PDF - EN.pdf |
POSITIONER STATIC MS
CRIMPER INSUL F
CRIMPER, INSULATION "F"(.180")
CRIMPER, INSULATION "F"(.140")
CRIMPER, INSULATION "F"(.180")
AMP/TYCO SOP-8
CRIMPER, INSULATION "O"(.070")
RF FILTER BAND PASS 4.56GHZ 1008
456113 MICROCHI
CRIMPER, INSULATION "F"(.160")
CRIMPER, INSULATION F (.300 )
4560D JRC
CLIP ASSEMBLY
TOOL HAND CRIMPER 16-22AWG
CRIMPER INSUL F
POLISHING FILM 8" X 3"
HEX STANDOFF #6-32 STEEL 2-3/8"
CERAMIC BAND PASS FILTER 4.5 GHZ