| Artikelnummer: | GT3B-16DP-2.5DSA(56) |
|---|---|
| Hersteller / Marke: | Hirose |
| Teil der Beschreibung.: | CONN PIN HEADER PCB T/H STR |
| Serie | * |
| Paket | Bulk |
| Bedingung | New Original Stock |
| Garantie | 100% Perfect Functions |
| Anfrage-E-Mail | Info@Y-IC.com |
RELAY TIME DELAY 180HRS 5A 240V
CONN PIN HEADER PCB T/H STR
RELAY TIME DELAY 180HRS 3A 240V
CONN HEADER VERT 20POS 2.5MM
CONN PIN HEADER PCB T/H STR
RELAY TIME DELAY 600SEC 3A 250V
CONN HEADER VERT 20POS 2.5MM
RELAY TIME DELAY 600SEC 5A 250V
CONN SOCKET CENTER TERMINAL CRIM